
Відро еластичне Red Hog 12л.
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
+380 (66) 541-07-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро еластичне REDHOG 12 л блакитне
- Виробництво Італія
- Матеріал гума
- Об'єм 12 л
- Призначення: будівництво, прибирання, зберігання
- Металева ручка
- Колір блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 12 л |
| Мірна шкала | Так |
| Діаметр | 27 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 24 см |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виробник | Red Hog |
| Країна виробник | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴


