Корзина еластична фуксія Red Hog 14л.
- Виробництво Іспанія
- Матеріал гума
- Об'єм 14 л
- Призначення: будівництво, прибирання, зберігання
- Колір фуксія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 14 л |
| Мірна шкала | Так |
| Діаметр | 34 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 18 см |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виробник | Red Hog |
| Країна виробник | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴



