
Корзина еластична Red Hog 42 л. салатова
348 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
+380 (66) 541-07-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина еластична фуксія Red Hog 42 л.
- Виробництво Іспанія
- Матеріал гума
- Об'єм 42 л
- Призначення: будівництво, прибирання, зберігання
- Колір салатовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 42 л |
| Мірна шкала | Так |
| Діаметр | 40 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 33 см |
| Колір | Салатний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виробник | Red Hog |
| Країна виробник | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴


