Корзина еластична фуксія Red Hog 55 л.
- Виробництво Іспанія
- Матеріал гума
- Об'єм 55 л
- Призначення: будівництво, прибирання, зберігання
- Колір червона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Мірна шкала | Так |
| Діаметр | 51 см |
| Довжина | 51 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 30 см |
| Колір | Червоний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виробник | Red Hog |
| Країна виробник | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



