
Корито будівельне прямокутне OSTERO 40л.
194 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
+380 (66) 541-07-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під час будівельних, ремонтних та інших побутових робіт використання численної тари неминуче. Корита необхідні для замішування цементних та гіпсових сумішей, фарб, ґрунтовки та інших, для прибирання, зберігання та інших завдань та операцій. Відро відповідного розміру та чудової якості ніколи не буває зайвим, а часом просто незамінним.
Виготовлено із стійкого до ударів пластику.
Характеристики:
Корито будівельне кругле
Форма корита: прямокутне
Матеріал корпуса: пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OSTERO |
| Країна виробник | Польща |
| Форма відра | Прямокутна |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Об`єм | 40 л |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 210 мм |
| Додаткові функції | |
| Мірна шкала | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴


