
Кош городній STANDARD MAAN 25л 6775
205 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
+380 (66) 541-07-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик садовий MAAN Standart 25 л – зручна та містка ємність для виконання господарських робіт. Виготовлений із високоякісного пластику, що забезпечує міцність та одночасно гнучкість виробу. Ручки мають м'які пластикові накладки для зручності транспортування. Продукція польського бренду характеризується відмінними експлуатаційними властивостями та успішно реалізується у багатьох європейських країнах.
Виготовлений із стійкого до ударів пластику.
Характеристики:
Кішка будівельна округла
Форма корита: прямокутне
Матеріал корпусу: пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Країна виробник | Польща |
| Форма відра | Циліндричне |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Об`єм | 25 л |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 280 мм |
| Діаметр | 370 мм |
| Додаткові функції | |
| Мірна шкала | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴


