Відро еластичне REDHOG 8 л блакитне
- Виробництво Італія
- Матеріал гума
- Об'єм 8 л
- Призначення: будівництво, прибирання, зберігання
- Металева ручка
- Колір блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро без кришки |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 8 л |
| Мірна шкала | Так |
| Діаметр | 24 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 21 см |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виробник | Red Hog |
| Країна виробник | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴



