Шпаклівка мокра Greinplast SW представлена у вигляді комбінації спеціальних гіпсових компонентів, додатків на базі інгредієнтів екологічно чистого й надійного походження, чистої води, ретельно відібраних частин пластифікаційного спрямування, що функціонують з метою забезпечення стабільного прилягання готового розчину до відповідної робочої площини.
Шпаклівка мокра Greinplast SW являється повноцінним продуктом, готуємо до безпосереднього застосування. Перед тим, як приступати до ремонтних операцій, необхідно належний чином розмішати готову шпаклювальну масу із застосуванням спеціального приладу на кшталт мішалки з вмонтованою функцією дрібного обертання.
У процесі реалізації ремонтних робіт важливо, щоб робоча площина була повністю несучою, суху, чистою та суцільною. Скажімо, якщо на основі залишаються нашарування паронепроникного типу чи такі шарі, що можуть легко осипатися, слід подбати про якісний демонтаж таких прошарків. Поза тім, рекомендується належний чином вирівняти можливі тріщини, впадини, прогалини, інші вади з допомогою шпаклювальних засобів.
Важливий момент: пам " ятайте, що гіпсова природа – корозійна. Відтак, треба слідкувати, щоб матеріал не контактував з будь-якими чавунними компонентами.
Під час фактичного оформлення основи шпаклівкою застосовують інструментарій з нержавіючої сталі. Суміш наноситься рівномірно, щільно притискаючи її до робочої поверхні.
| Витрата | Від 1,5 до 2,0 кг/м2/мм товщини |
| Час схоплювання | ≥ 120 хв |
| Температура застосування | +5 o c до +30o |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Greinplast |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення шпаклівки | Фінішна |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип шпаклівки | Гіпсова |
| Упаковка | Відро |
| Фасовка матеріалу (кг) | 8 |
| Колір | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Максимальна товщина шару | 3 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Витрата матеріалу | 1.5 кг/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час висихання | 12 |
- Ціна: 210 ₴



