
Корзина еластична Red Hog 26л. фуксія
284 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
+380 (66) 541-07-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина еластична фуксія Red Hog 26л.
Виробництво Іспанія
Матеріал гума
Об'єм 26 л
Призначення: прибирання, зберігання, зберігання
Колір фуксія
Кошик RedHog одночасно може використовуватись як елемент для зберігання, так і як ємність для виконання різних господарських робіт. У неї можна складати різні дрібнички, рушники у ванній, побутову хімію, переносити будівельні суміші. В асортименті кошики різних кольорів та об'ємів (14, 26, 42 та 55 літри).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 26 л |
| Мірна шкала | Так |
| Діаметр | 34 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 30 см |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виробник | Red Hog |
| Країна виробник | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴


