Під час будівельних, ремонтних і інших побутових робіт використання численної тари неминуче. Відра необхідні для замішування цементних і гіпсових сумішей, фарб, ґрунтовки та інших, для прибирання, зберігання і численних інших завдань і операцій. Відро відповідного розміру і прекрасної якості ніколи не буває зайвим, а часом є просто незамінним.
Виготовлено із протиударного пластику. Ручка металева. Усередині відра нанесено розмітку в літрах.
Характеристики:
Відро будівельне кругле
Форма відра: кругла
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал ручки: сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Країна виробник | Польща |
| Форма відра | Циліндричне |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Матеріал ручки | сталь |
| Об`єм | 12 л |
| Вага | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 220 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Додаткові функції | |
| Мірна шкала | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴



