
Корито будівельне округле MAAN 65л арт.3301
300 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
+380 (66) 541-07-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під час будівельних, ремонтних та інших побутових робіт використання численної тари неминуче. Корита необхідні для замішування цементних та гіпсових сумішей, фарб, ґрунтовки та інших, для прибирання, зберігання та інших завдань та операцій. Відро відповідного розміру та чудової якості ніколи не буває зайвим, а часом просто незамінним.
Виготовлено із удароміцного пластику.
Характеристики:
Корито будівельне кругле
Форма відра: кругла
Матеріал корпусу: пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Країна виробник | Польща |
| Форма відра | Циліндричне |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Об`єм | 65 л |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 340 мм |
| Діаметр | 490 мм |
| Додаткові функції | |
| Мірна шкала | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


