
Корито будівельне округле Ostero 90л
318 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
+380 (66) 541-07-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Під час будівельних, ремонтних та інших побутових робіт використання численної тари неминуче. Корита необхідні для замішування цементних та гіпсових сумішей, фарб, ґрунтовки та інших, для прибирання, зберігання та інших завдань та операцій. Відро відповідного розміру та чудової якості ніколи не буває зайвим, а часом просто незамінним.
Виготовлено із удароміцного пластику.
Характеристики:
Корито будівельне кругле
Форма відра: кругла
Матеріал корпусу: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OSTERO |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 57 см |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 90 л |
| Ширина | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Мірна шкала | Немає |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Форма відра | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴


