
Кош городній STANDARD MAAN 35л 6776
243 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
+380 (66) 541-07-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина садова MAAN Standart 25 л — зручна та містка ємність для виконання господарських робіт. Виготовлена з високоякісного пластику, що забезпечує міцність та водночас гнучкість виробу. Ручки мають м’які пластикові накладки для зручності транспортування. Продукція польського бренду характеризується відмінними експлуатаційними властивостями, тож успішно реалізується в багатьох європейських країнах.
Виготовлено із стійкого до ударів пластику.
Характеристики:
Кош будівельний округле
Форма корита: прямокутне
Матеріал корпуса: пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Країна виробник | Польща |
| Форма відра | Циліндричне |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Об`єм | 35 л |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 320 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Додаткові функції | |
| Мірна шкала | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴


