Опис продукту
Штифтовий замок забезпечує високий рівень захисту від крадіжки.
Корпус і оголів'я зі сталі.
Підвищена стійкість до корозії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал замку | Сталь |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Загальні | |
| Вага | 0.46 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴



