
Замок навісний напівзакритий сталевий MAAN 90 (2206)
653 ₴
- В наявності
+380 (66) 541-07-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту
Штифтовий замок забезпечує високий рівень захисту від крадіжки.
Корпус і оголів'я зі сталі.
Підвищена стійкість до корозії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал замку | Сталь |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Колір замку | Металік |
| Загальні | |
| Вага | 0.55 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Корпус замку | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴


