
Замок навісний чавунний MAAN 40 (0291)
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
+380 (66) 541-07-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту
Навісний замок із засувкою, який можна закрити після вилучення ключа.
Лакований корпус замка з чавуну.
Висока стійкість до корозії.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
кількість ключів: 3 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал замку | Сталь |
| Застосування замку | Ворота, Дерев'яні двері, Захисна конструкція, Металеві двері, Жалюзі |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.13 кг |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴


