Опис продукту
Навісний замок із засувкою, який можна закрити після вилучення ключа.
Лакований корпус замка з чавуну.
Висока стійкість до корозії.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
кількість ключів: 3 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Ворота, Дерев'яні двері, Захисна конструкція, Металеві двері, Жалюзі |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Корпус замку | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



