Опис продукту
Навісний замок із засувкою, який можна закрити після вилучення ключа.
Лакований корпус замка з чавуну.
Висока стійкість до корозії.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
кількість ключів: 3 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Країна виробник | Польща |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Застосування замку | Ролети, Металеві двері, Ворота, Жалюзі |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Колір замку | Чорний |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Загальні | |
| Вага | 0.66 кг |
| Висота | 110 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Корпус замку | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴



