
Відро будівельне з відливом UHWYT-ERGO MAAN 12л арт.3287
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 3287
Під час будівельних, ремонтних і інших побутових робіт використання численної тари неминуче. Відра необхідні для замішування цементних і гіпсових сумішей, фарб, ґрунтовки та інших, для прибирання, зберігання і численних інших завдань і операцій. Відро відповідного розміру і прекрасної якості ніколи не буває зайвим, а часом є просто незамінним.
Відро виготовлено з міцного пластику.
Має дротяну ручку, оснащену ергономічною пластиковою ручкою для більшого комфорту під час транспортування.
Оснащений носиком, який забезпечує точне виливання вмісту, полегшуючи підтримання чистоти під час роботи.
Ідеально підходить для змішування та перенесення вологих і сухих розчинів.
Відро будівельне широко використовується не тільки в ремонтно-будівельних роботах, але і в будинку, саду, майстерні і т.д
Характеристики:
Відро будівельне кругле
Форма відра: кругла
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал ручки: сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Країна виробник | Польща |
| Форма відра | Циліндричне |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Матеріал ручки | сталь |
| Об`єм | 12 л |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 210 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Додаткові функції | |
| Мірна шкала | Так |
- Ціна: 90 ₴


