
Відро будівельне з відливом UHWYT-ERGO MAAN 16л арт.3288
126 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 3288
Під час будівельних, ремонтних та інших побутових робіт використання численної тари неминуче. Відра необхідні для замішування цементних та гіпсових сумішей, фарб, ґрунтовки та інших, для прибирання, зберігання та інших завдань та операцій. Відро відповідного розміру та чудової якості ніколи не буває зайвим, а часом просто незамінним.
Відро виготовлене із міцного пластику.
Має дротяну ручку, оснащену ергономічною пластиковою ручкою для більшого комфорту під час транспортування.
Оснащений носиком, що забезпечує точне виливання вмісту, полегшуючи підтримку чистоти під час роботи.
Ідеально підходить для змішування та перенесення вологих та сухих розчинів.
Відро будівельне широко використовується у ремонтно-будівельних роботах, а й у будинку, саду, майстерні тощо.
Характеристики:
Відро будівельне кругле
Форма відра: кругла
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал ручки: сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Країна виробник | Польща |
| Форма відра | Циліндричне |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Матеріал ручки | сталь |
| Об`єм | 16 л |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 310 мм |
| Додаткові функції | |
| Мірна шкала | Так |
- Ціна: 126 ₴


