
Відро будівельне з відливом OSTERO 20л
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
Під час будівельних, ремонтних і інших побутових робіт використання численної тари неминуче. Відра необхідні для замішування цементних і гіпсових сумішей, фарб, ґрунтовки та інших, для прибирання, зберігання і численних інших завдань і операцій. Відро відповідного розміру і прекрасної якості ніколи не буває зайвим, а часом є просто незамінним.
Відро виготовлено з міцного пластику.
Має дротяну ручку.
Оснащений носиком, який забезпечує точне виливання вмісту, полегшуючи підтримання чистоти під час роботи.
Ідеально підходить для змішування та перенесення вологих і сухих розчинів.
Відро будівельне широко використовується не тільки в ремонтно-будівельних роботах, але і в будинку, саду, майстерні і т.д
Характеристики:
Відро будівельне кругле
Форма відра: кругла
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал ручки: сталь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OSTERO |
| Країна виробник | Польща |
| Форма відра | Циліндричне |
| Матеріал корпусу відра | пластик |
| Матеріал ручки | сталь |
| Об`єм | 20 л |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр | 340 мм |
| Додаткові функції | |
| Мірна шкала | Так |
- Ціна: 135 ₴


